1987 yılında Ankara’da faaliyet göstermeye başlamış olan firmamız kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile çadır, branda ve tente sistemlerinin üretimini yapmaktadır. Keskin Çadır olarak işini titizlikle yapan bir ekip ile çalışmakta müşteri memnuniyetini yüzde yüz olarak sağlamaktayız. Çadır denildiğinde akıllardaki klasik görüntüleri silmekte modern tasarımlı çadırlarımız ile beklentilerin üzerinde çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimiz için uygun fiyatlı çözümler üretmekte her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini yüksek kardan önde tutmaktayız. Size özel çözümler üreten deneyimli ekibimiz ile yapacağınız görüşmelerde aklınızdaki fikri belirtmeniz ve nasıl bir çadır istediğiniz anlatmanız yeterli olacaktır. İşletmelerin kullanacakları büyük ölçekli çadırların üretimi gibi aynı zamanda kurulumu da firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurulumun tamamlanmasının ardından teknik destek vermekte ilerleyen zamanlarda bir sorun olması halinde bunun çözümü içinde yanınızda yer almaktayız.

Zamanın günümüzde en kıymetli varlık olduğunu bilmekte ve söz verdiğimiz tarihte mutlaka ürünlerimizi teslim etmekteyiz. Sunduğumuz yenilikçi çözümlerde modern teknolojiyi kullanmakta bu şekilde çadır, branda ve tente satın aldığınızda uzun yıllar kullanmanızın mümkün olmasını sağlamaktayız. Bu yönde ihtiyaçlarınız olduğunda firmamız ile çalışmanız halinde deneyimin ve kaliteden ödün vermeden özveri ile çalışan kişilerin yanınızda yer aldığını görebilirsiniz. Bütün ürünlerimizi garanti kapsamında sunmakta ve ürünlerimizin kalitesinden emin olmaktayız. Sektördeki büyük Pazar payımız olmasını kullandığımız teknolojiyle kaliteli ürünler sunuyor olmamız ile başarmaktayız. Satış sonrası verdiğimiz destek ile de ürünlerinin her zaman arkasında duran bir firma olduğumuzu ortaya koymaktayız.

Biz Kimiz?

Bizler çalışmayı seven ürettiği kaliteli ürünlere sahip olan müşterilerinin yüzlerindeki memnuniyet ifadesini görmekten mutlu olan profesyonel bir ekibiz.  Düşük bütçe ile bir işletme sahibi olmak ya da açık alanda olan işletmesini şık bir kapalı alana dönüştürmek isteyen firmalar için çözümler sunmaktayız. Hayvancılık yapan kişilerin ihtiyaç duydukları ahır, kümes gibi yapılar için uygun çadırlar üretmekte ve yüksek maliyetlerden kurtulmalarını sağlamaktayız. Uçak hangarı olarak kullanılabilecek çok büyük boyutlarda hangar ve depoları da yine kaliteli malzeme ve modern teknoloji kullanarak üretmekteyiz. Bireysel ya da firma olarak çadır, branda tente ihtiyaçlarınız olduğunda ilk tercih edeceğiniz firma olmayı kalite ile uygun fiyatları buluşturuyor olmak ile başarmaktayız.

Rüzgar, yağmur, kar, aşırı sıcak havalar ve depreme dayanıklı özel imalatlar yapmakta ve satın alacağınız ürünün ömrünün uzun olmasını sağlamaktayız. Yangını içine çeken malzeme ile ürettiğimiz çadırlarımız da kalan kişilerin güvende olmasını sağlamaktayız. Aynı özellik ile ürettiğimiz brandalarımızı kullanmanız halinde özerine öreteceğiniz araçlarınızın çıkan yangınlardan en az zarar ile kurtulmasını sağlamaktayız. Güneşin bol olduğu ülkemizde geliştirdiğimiz modern tente sistemleri ile işletmelerinizde istediğiniz gölge alanların olmasını sağlamaktayız. Modern tente sistemleri ile görselliğin önemli olduğu noktalarda da bu amacınıza ulaşmanızı sağlamaktayız.

1987 yılının teknik imkanları ile heyecan dolu bir ekip olarak çıktığımız bu yolda şu an en son teknoloji üretim tesisimiz ve nano teknoloji kumaşlarımız ile sektörün en köklü firması olarak sizlerin birinci tercihi olmayı başarmaktayız. Bütün ürünlerimizin çizimleri mühendislerimiz tarafından yapılmakta üretim yapıldıktan sonra gerekli testler yapılarak kalitesinden emin olmaktayız. Verdiğimiz garanti ile müşterilerimizin aldıkları ürünü uzun süre kullanacaklarından emin olmalarını sağlamaktayız. Ankara’da faaliyet gösteren firmamızın ürünlerinin kalitesi ile adı tüm ülke de bilinmektedir. Firma olarak ülkemizde yaşayan her bireyin kaliteli ürünlere sahip olabilmesi için satışlarımızı ülke genelinde yapmaktayız. Bütün müşterilerimizin tam olarak istedikleri kaliteli ürünlere sahip olmalarını sağlamak için özveri ile çalışmaktayız.

İyi Bir Çadır

İyi bir çadır ile kampta kafanız rahat eder. Gerçekten sağlam bir çadırsa rüzgarda, yağmurda kafanız rahat uyursunuz. Çadır seçiminiz kamp yapacağınız havalara göre olmalı. Ayrıca şunu demek isterim ki asla çadırın yakınında odun kırmayın ya da yakınında ateş yakmayın, odun kırarken bir parça çadırınıza isabet edip çadırınızı yırtabilir veya bir kıvılcım çadırınızı delebilir, yakabilir.

Teklif Al